BOW WAVE AK47 (FT. MONIKA) LYRICS

AK - Tvý tělo ze želela, tvý tělo co je chladný, tvý tělo ocelový rozžhavit je ho snadný a tvoje křivky ladný, v klídečku osahávám. Nabíjím dvacet ostrejch, dneska tě pro sebe mám. Pro mě jsi dokonalá, bez tebe šanci nemám. Vídám tě bezeslova, nikdy tě z ruky nedám. Jsi plachá, jsi sladká, jsi chladná, jsi moje všechno - jsi moje AK .. Jo ..

Ty nejsi žádná Uzi hranatá - rychlá. Slyšel jsem její hlas a amrt na mě dýchla.
Ty nejsi M16, zbytečně složitá, jsi moje AK, na tebe se žádná nechytá. Baby, jen ty mě umíš svojí hlavní něžně drbat, když příjde na věc, bez rospaku srash chrbat. Dva flovy o kadenci prostě maká, jsi moje všechjo - jsi moje AK ..

Refrén: Slíbit ti můžu, že tě budu promazávat denně, chovat tě v náručí, zásahy vyřezávat jenmě. Budu ti na blízku komoušem ve dne i v noci .. AK .. Žě patříš nechci abys měla pocit. Dáváš mi jistotu, že neprodám levně svoji kůži, jseš můj trumf v boji muže proti muži. Jsi mýho životního Jeepu řidičák, ty to víš a já to vim a oba víme jak ...

Jsi chladná, jsi drsná, jsi sladká .. Jsi moje AK ..

Sledujem spolu hvězdy, hojíš mi zranění. Když čekáme na signál, když čekáme na znamení. Schováni za tmou, schování za kouřem. Máme spolu sílu jak magnetická bouře. Jsme kryti lesem, větrem, skálou, deštěm. Tvůj výraz naplňuje všechny srdce děsem. A žádnej tvrdej odpor, žádnej tvrdej boj. Najdi a znič Streat And Destroat. Pohladim spoušť a začneš se třást pak kámen na kameni nesmí zůstat dál stát. Nemůžeš cítit ani kapku slitování, je ti jedno kdo to je - pes, chlap, stará paní. Posloucháš na slovo nekomanč střílíš dál al, musel bejt šílenec kdo ten patent napsal. Stále v poklusu jsme stále dva životy v bonusu - Jsi moje AK dáváš smrtící pusu..

Refrén: (já) Slíbit ti můžu, že tě budu promazávat denně, chovat tě v náručí, zásahy vyřezávat jenmě. Budu ti na blízku komoušem ve dne i v noci .. AK .. Žě patříš nechci abys měla pocit. Dáváš mi jistotu, že neprodám levně svoji kůži, jseš můj trumf v boji muže proti muži. Jsi mýho životního Jeepu řidičák, ty to víš a já to vim a oba víme jak ..

"Monika": Mý tělo ze železa, mý tělo co je chladný, mý tělo ocelový zozžhavit je ho snadný a moje křivky ladný v klídečku osaháváš. Nabíjíš dvacet ostrejch, dneska mě pro sebe máš. Jsem pro tebe dokonalá, beze mě šanci nemáš. Vidíš mě beze slova, nikdy mě z ruky nedáš. Jsem drsná, jsem sladká, jsem tvoje všechno - jsem tvoje AK ..

Refrén: (ty) Slíbit mi musíš že mě budeš promazávat denně ("budu") , chovat mě v náručí, zásahy vyřezávat jemně. ("budu") Budeš mi na blízku stále i ve dne v noci ale patřím jen tobě chci mít ten pocit. Dávám ti jisotu že neprodáš lacině svojí kůži, jsem tvůj trumf v boji muže proti muži. Jsem tvýho životního Jeepu řidičák. Ty to víš a já to vim a oba víme jak ..

Sedma dva šede ráže, seznam se s mou ženou. Bude trvat jen chvíli, než se střely proženou. Tmou opatrně si tě lícuju tak jak to mám rád, smrt může přijít dřív než bych se mohl nadat. Jenže mezi ní a mnou je ještě někdo další. Jseš to ty, znám tě dobře, zanášíš levou falší. S ní za zády zaběhneš svůj osobák. Ty to víš a já to vim a oba víme je - AK ..